Bestuur

Niels Van Bocxlaer

 Functie: Voorzitter

Leiding sinds: Zomer 2013
Kernlid sinds: Zomer 2014

Geboortedatum: 02/02/1998

 

    foto van Niels van Bocxlaer.
Lottte Trippaers
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2012                     
Kernlid sinds: September 2013 

Geboortedatum: 10/06/1997
 foto van Lotte Trippaers.



Philippe Simons
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2012
Kernlid sinds: Zomer 2017                             

Geboortedatum: 05/01/1997
 



Liesl Severens
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2015
Kernlid sinds: Zomer 2016

Geboortedatum: 25/12/2000                   
 foto van Liesl Severens.



Stiene Soogen
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2015
Kernlid sinds: Zomer 2016

Geboortedatum: 07/06/2000             
 foto van Stiene Soogen.



Laurien Winters
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2015
Kernlid sinds: September/ Oktober 2016

Geboortedatum: 21/04/2000
 



Thijs Vandael
 Functie: Kernlid

Leiding sinds: Zomer 2016
Kernlid sinds: Zomer 2017

Geboortedatum: 26/03/2001                    
 foto van Thijs Vandael.